Echipa noastră caută să angajeze un programator Full-stack .NET pentru a sprijini și dezvolta aplicații web. Admirăm oamenii cu ambiție care își provoacă constant propriile limite pentru a obține rezultate remarcabile.

Oferim:

  • Salar competitiv și beneficii suplimentare;
  • Program de lucru flexibil;
  • Lucrul la proiecte provocatoare cu cele mai noi tehnologii;
  • Activități, petreceri și team building-uri;
  • Bonusuri pentru recomandare.

Responsabilități principale:

  • Atenție la detalii, asigură că sarcinile sunt bine livrate;
  • Proactivitatea și empatia pot funcționa atât individual, cât și ca parte a unei echipe;
  • Transparența și adaptabilitatea pot funcționa ca un change agent;
  • Comunicarea este bună în comunicarea cu ceilalți, mai degrabă decât în comunicarea către ceilalți.

Cerințe:

  • Minim 5 ani ca programator .NET (ASP.NET);
  • Experiență cu React;
  • Experiență cu bazele de date relaționale: SQL Server;
  • Cunoștințe avansate de OOP;
  • Cunoștințe bune cu HTML/CSS/Javascript;
  • Cunoștințe limba engleză (scris și citit).

Dacă te încântă ideea, aplică acum trimitându-ți CV-ul!

Prin trimiterea cererii dvs. sunteți de acord că UPGRID SOFTWARE va utiliza datele dvs. personale numai în scop de recrutare. Toate documentele vor fi tratate în cea mai strictă confidențialitate.
Doar candidații selectați vor fi invitați la un interviu.

Abia așteptăm să te cunoaștem!